.

.

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Fo-x Лов со Песови

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Fo-x Лов со Песови

евалуација:

DEN 2210.40
Од стока
Во магацинот

Добра и висок квалитет на квалитетот прави Божиќ слики, сликани од страна на Божиќ капи и секоја година, ќе биде голема, и за вас и за вашето семејство ќе сакаат тоа.За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост.Високо-квалитетни додатоци : Вие и вашето семејство, пријатели, колеги, го носат овој Божиќ шапка да учествуваат во Божиќ, спортски игри, девојка ноќи, темата партии, ќе уживате во играта и мора повеќе да се забавуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи