.

.

Doskay Празник Капа со Сомот и Удобност Лагер за Возрасни Лица Нова Година Closeup на Две Симпатична Мачиња Облечени Велигден Bunny Уши

Doskay Празник Капа со Сомот и Удобност Лагер за Возрасни Лица Нова Година Closeup на Две Симпатична Мачиња

евалуација:

DEN 837.60
Од стока
Во магацинот

Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.br/>[Применливи сценарија]Божиќ шапка е еден од неопходен за костими за да го прослават Божиќ, погодна за одмор партии, тематски активности, трговски центри, училишта, дома декорација, играње на улоги, итн.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.Одличен подарок за пријателите и семејството, Божиќ капи донесе убаво атмосфера на Божиќ, ова е забавно подароци за децата.Таа има добар изглед, е мека, светлина, се чувствува добро, и не е алергичен.На топлина трансфер на технологија може да се задржи бои, светли и трајни без исчезнува, кои ви даваат различни одмор искуство. [Материјал Опис ]95% полиестер + 5% spandex[Производ перформанси]Висок квалитет на ткаенини : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини за да се обезбеди долгорочна употреба.Убави бои, рака мие е потребно, со цел да се долго време се користи, одличен за да се облекуваат.Прекрасен Божиќ Подароци : Возрасни/Деца божиќ капи се многу погодна за возрасни, дами и мажите,момчињата и девојчињата,тие се големи божиќни подароци за вашите пријатели и семејството.Овој Божиќ шапка те прави Тоа може да се задржи топло дури и во студ.

Детални спецификации

Додатоци на производи