.

.

Doskay Празник Капа со Сомот и Удобност Лагер за Возрасни Лица Нова Година Мексиканскиот Fiesta Партија Покана со Maracase

Doskay Празник Капа со Сомот и Удобност Лагер за Возрасни Лица Нова Година Мексиканскиот Fiesta Партија Покана

евалуација:

DEN 1466.40
Од стока
Во магацинот

Високо-квалитетни додатоци : Вие и вашето семејство, пријатели, колеги, го носат овој Божиќ шапка да учествуваат во Божиќ, спортски игри, девојка ноќи, темата партии, ќе уживате во играта и мора повеќе да се забавуваат.За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост.Одличен подарок за пријателите и семејството, Божиќ капи донесе убаво атмосфера на Божиќ, ова е забавно подароци за децата.Дедо мраз шапка донесе силна Божиќ атмосфера на вашиот божиќ ден, добар квалитет прави дедо мраз шапка ќе биде убаво за Божиќ фото пука секоја година.100% Полиестер.Добра и висок квалитет на квалитетот прави Божиќ слики, сликани од страна на Божиќ капи и секоја година, ќе биде голема, и за вас и за вашето семејство ќе сакаат тоа.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.br/>[Применливи сценарија]Божиќ шапка е еден од неопходен за костими за да го прослават Божиќ, погодна за одмор партии, тематски активности, трговски центри, училишта, дома декорација, играње на улоги, итн.Убави бои, рака мие е потребно, со цел да се долго време се користи, одличен за да се облекуваат.За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост.

Детални спецификации

Додатоци на производи