.

.

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Возрасни Сива Cockatiel

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Возрасни Сива Cockatiel

евалуација:

DEN 859.20
Од стока
Во магацинот

На мека и меки кадифен материјал е многу удобен за носење.За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост. [Материјал Опис ]95% полиестер + 5% spandex[Производ перформанси]Висок квалитет на ткаенини : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини за да се обезбеди долгорочна употреба.На топлина трансфер на технологија може да се задржи бои, светли и трајни без исчезнува, кои ви даваат различни одмор искуство.погоден за Божиќ, ноќта на Вештерките, Божиќ cosplay, на годишната церемонија, активности на заедницата, фаза на изведба, одмор партија и др.Таа има добар изглед, е мека, светлина, се чувствува добро, и не е алергичен.Таа има добар изглед, е мека, светлина, се чувствува добро, и не е алергичен.Одличен подарок за пријателите и семејството, Божиќ капи донесе убаво атмосфера на Божиќ, ова е забавно подароци за децата.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.На топлина трансфер на технологија може да се задржи бојата светла и трајни без исчезнува, што ќе ви овозможи да имаат различни одмор искуство.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.Убави бои, рака мие е потребно, со цел да се долго време се користи, одличен за да се облекуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи