.

.

Xuniea Мачка Божиќ Капи 4 Парчиња Plaid Куче Дедо мраз Капи Мали Животни Капи Милениче Божиќ Капи Мачка и Куче Миленичиња Костими 5.5 x 7.8 Инчен, 3.5 x 4.3 Инчен

Xuniea Мачка Божиќ Капи 4 Парчиња Plaid Куче Дедо мраз Капи Мали Животни Капи Милениче Божиќ Капи Мачка и Куче

евалуација:

DEN 813.60
Од стока
Во магацинот

Материјал информации : овие пет Божиќ капи се направени на кадифен крпа, мека и кожата пријателски, не иритирачки, удобно и топло, и ќе не гребење на домашно милениче е деликатна кожа; се Даде на домашно милениче удобно носење чувство, и тоа не е лесно да исчезнат или да се деформира во исто време, така што да ги задоволат долготрајната употреба на потребите на вашето домашно милениче.Убави украси : прекрасна Божиќ шапка може да се облекуваат вашето домашно милениче, како што се малку на Дедо Мраз, со што на вашата мачка или куче полно со чувство на Божиќ фестивал, класичен и прекрасна Божиќ шапка е идеална декоративни реквизит за Божиќ партија костими, создавање на пријатно и интересна атмосфера.

Детални спецификации

Додатоци на производи