.

.

3pcs Куче Роденденската Капа за домашни Миленици Партија Декорација Материјали, Мачка Маче Headband Капи Шарм Чешлање Додатоци

3pcs Куче Роденденската Капа за домашни Миленици Партија Декорација Материјали, Мачка Маче Headband Капи Шарм

евалуација:

DEN 888.00
Од стока
Во магацинот

Пакет се Вклучени : 3 X(1pc Сина и 1pc розова,1pc Сребро)Сјајот Куче Роденден Шапка.Висина на капа : 5".дното Дијаметар : 3".Направени се чувствува и сјајна ткаенина & пом-poms topper.Погоден за мал куче, мачка, зајакот, Американска кукла принцеза и така натаму.Облечи вашето домашно милениче со оваа симпатична светкавиот роденден шапка.

Детални спецификации

Додатоци на производи