.

.

PIGUOAT 10 Парчиња 90661 Вакуум Филтер Кеси Одговара за 5 6 7 8 Литри Влажни и Суви Компатибилен со ShopVac, Тип E 9066100, Дел # SV 90661

PIGUOAT 10 Парчиња 90661 Вакуум Филтер Кеси Одговара за 5 6 7 8 Литри Влажни и Суви Компатибилен со ShopVac,

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Одговара Модели : Компатибилен со Shop Vac 5 до 8 Литри Влажна и Сува Правосмукалка, Дел #Тип E 90661, 906-61, 9066100 / Type H 90671, 9067100. Не се компатибилни со 5 Литри Ѕид или да се Спушти Vacs.Секојдневно се Соберат : Овие правосмукалки се способни за снимање на повеќето мали честички, спречување на нив од оборотните во воздух на вашиот дом.Јака Дизајн : Овој вакуум замена торба имаат јака систем кој спречува прашината од бегство торба за време на располагање.Лесен за употреба и инсталирање на : Прави се исчисти полесно само фрли кесата и остатоци од далеку.Може да се користи за вашиот секојдневен pick-up потребите на прашина.Направени за сува пикап само.За Најдобри резултати : Да се направи вашиот vac работи подобро, го замени vac кеси секој месец за оптимални перформанси.Содржи : 10 Пакет за правосмукалки.Замена на Делови за Shop Vac 5 до 8 Литри Влажна и Сува Правосмукалка Компатибилен со Дел #Тип E 90661, 906-61, 9066100 / Type H 90671, 9067100, Дел # SV 90661. Не се компатибилни со 5 Литри Ѕид или да се Спушти Vacs.Одговара на модели : 12 RT300, 4045, 6045 AH, 84 L250 B, 84 L300 84 M250 B, 85 L350, 85 M300, 86 L350, 86 M300, 87 L350, 87 L450, 87 M300, 87 M350, 90 M300, 92 L350, 92 M300, H87 S550 A, H87 S650 C, QL20 ATS, QL20 ATSP, QPL40, QPL650 итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи