.

.

LPE8 Дигитална Камера Батеријата Двојна Полначот + НИ Кабел за Canon EOS 700D 650D 600D 550D

LPE8 Дигитална Камера Батеријата Двојна Полначот + НИ Кабел за Canon EOS 700D 650D 600D 550D

евалуација:

DEN 1464.00
Од стока
Во магацинот

Дигитална Камера Батеријата Двојна Полнач.одговара за Canon EOS 700 D 650 D 600 D 550 D.Пријави две батерии истовремено,Дојди со НАС Кабел x1. Answer : ___________________________ Note : Батерии НЕ се вклучени.големина ; 9.2x10x4.5 cm.LPE8 Дигитална Камера Батеријата Двојна Полначот + НИ Кабел за Canon EOS 700 D 650 D 600 D 550 D.

Детални спецификации

Додатоци на производи