.

.

BLF19 Дигитална Камера Батеријата Двојна Полначот + НИ Кабел за Panasonic DMW-BLF19 Lumix DMC-GH3 GH4GK AG-GH4 - Црна

BLF19 Дигитална Камера Батеријата Двојна Полначот + НИ Кабел за Panasonic DMW-BLF19 Lumix DMC-GH3 GH4GK AG-GH4

евалуација:

DEN 508.80
Од стока
Во магацинот

Дигитална Камера Батеријата Двојна Полнач.ела за Panasonic DMW-BLF19 Lumix DMC-GH3 GH4 GK AG-GH4. Пријави две батерии истовремено,Дојди со НАС Кабел x1. Answer : ___________________________ Note : Батерии НЕ се вклучени.големина ; 9.2x10x4.5 cm.BLF19 Дигитална Камера Батеријата Двојна Полначот + НИ Кабел за Panasonic DMW-BLF19 Lumix DMC-GH3 GH4 GK AG-GH4 - Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи