.

.

Опрема за Производство Џвакање Доказ Висок Пораст Милениче Кафез за Мали Миленичиња

Опрема за Производство Џвакање Доказ Висок Пораст Милениче Кафез за Мали Миленичиња

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

Пролет ќе се заклучи.Се конвертира било 10 литри аквариум за Висок Пораст.Брзо да се соберат и лесно да се чисти ова Животно Висок Пораст се одликува со лесен пристап покрив врвот на вратата на одлуки за чистење бриз.Направени од издржлив прав обложени џвакање доказ жица.Безбедна мрежа рампи и полиците се вклучени.Опрема Производство е подготвен да се соберат за Џвакање Доказ Мали Животни Висок Пораст претвора било 10 литри аквариум за да лесно да ги видите мулти-ниво дома за мали миленичиња.Направени од издржлив прав обложени жица што е џвакање доказ, ова Животно Висок Пораст ќе биде трајно доволно да трае и совршено безбеден дом за вашите мали домашни миленичиња.Тоа е добро вентилирани свеж воздух дизајн и доаѓа со пролетта брави и безбедна мрежа подови и рампи.Покрив врвот врата овозможува лесен пристап за чистење.Подготвени да се соберат.Вклучува храна за јадење и шише за вода. 3-Кат дизајн овозможува доволно простор за вашето домашно милениче да се шета.Вклучува мрежа рампи и полици кои се безбедни за вашето домашно милениче.

Детални спецификации

Додатоци на производи