.

.

UXZDX Кадифен Играчки-Супер Меки Кадифен Играчки Перница Милениче Животинско Перница Другар Полнети Животни Роденденски Подарок (Големина : 85cm)

UXZDX Кадифен Играчки-Супер Меки Кадифен Играчки Перница Милениче Животинско Перница Другар Полнети Животни

евалуација:

DEN 6292.08
Од стока
Во магацинот

★ Стискаш мека кадифен да го намалите стресот; Служи како нап перница/перница/канцеларија пладне пауза перница/кадифен играчки за да ги задоволи вашите потреби.Играчка за љубителите на сите ageswill исто така, уживајте во детали на животот и на приложените факти. ★ Како домашна декорација, направи вашиот дом полн со љубов и топлина.Погоден : Погодна за спалната соба, дневна соба, дом, канцеларија, итн.Канцеларијата за перници : да се намали работата на замор и да се релаксираат.Никој не може да го одбие Kawaii печат.Дизајнирани да обезбедат среќа и образование за деца и возрасни, ние се обрне посебно внимание на детали за да се осигура дека овие меки играчки се како реална е можно. ★ Уникатен дизајн, не-токсични, совршен за да се стимулира децата имагинација и да се стимулира креативноста.Големина; 45см,55cm,85cm Embracing убавината на life This убаво стокмено, реални детали мека играчка, прави многу деца падне во љубов со разбирање и разбирање на симпатична придружни кадифен играчки.Тоа е супер меки и да се чувствува како да се преземаат на облак.★Оваа симпатична мека кадифен играчки перница е најдобар подарок за фестивали и манифестации.Оваа серија на препарирани животни е погоден за оние кои сакаат миленичиња или само љубов симпатична играчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи