.

.

NSXKB Кадифен Играчки Бебе Играчка PP Памук Мека Поместена Децата Кукла Девојка Нап Перница Дома Декорација (Големина : 90cm)

NSXKB Кадифен Играчки Бебе Играчка PP Памук Мека Поместена Децата Кукла Девојка Нап Перница Дома Декорација

евалуација:

DEN 6304.56
Од стока
Во магацинот

Фил : долу 7 D памук, ткаенини : се водат и супер меки.Димензии : 60cm, 75см, 90cm.Удобно материјал : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, цртан филм стил, не може да се стави долу.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири-двострано водат ткаенина, кожа-friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Име : Симпатична piggy Filling : Долу 7 D cotton Fabric : се Водат и супер меки.Димензии : 60cm, 75см, 90cm Uses : дома декорација, автомобил, возило, срце-затоплување подароци, компанијата подароци, свадба кукли.Удобно материјал : кожа-friendly и деликатна, мазна на допир, цртан филм стил, не може да се стави долу.Исполнет со мека надолу памук, дише, не заостанато и испотени, отпорни на тепање и притисок и лесно да се опорави.Еластична четири-двострано водат ткаенина, кожа-friendly и деликатна, удобно на допир, и добра еластичност.Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Нашите кадифен животните се совршен за секој во потрага по нов huggable најдобар пријател!.

Детални спецификации

Додатоци на производи