.

.

UXZDX Кадифен Играчки,Смешно Симпатична Кадифен Полнети Животни - Големи Фрли Hugging Гушвам Перница за Спиење,Декор, Кревет (Големина : 110cm)

UXZDX Кадифен Играчки,Смешно Симпатична Кадифен Полнети Животни - Големи Фрли Hugging Гушвам Перница за Спиење,Декор,

евалуација:

DEN 6296.88
Од стока
Во магацинот

● 【Перница Ткаенина】 - - Овој материјал е направен од чист памук и е мека и меки.Ќе се чувствувате многу поудобно кога се држи. ● 【Перница пополнување материјал】 - - внатрешното јадро пополнување материјал е направен од висок квалитет на три-димензионални PP памук.Изработен од специјален технологијата, тоа има карактеристики на мека меки, добра еластичност, силна топлина, мала тежина и удобно човечкото тело. ● 【Јога перница функција】 - - Јога перници и јога сида ви помогне да се обезбеди стабилна поддршка и релаксација во текот назад истегнување, намалување на спортски повреди. ● 【Многу безбедна и здрава заштита】- - Ние сме направени од многу здрави материјали, не му наштети на детето тело, многу безбеден, дури и ако детето бакнежи перница е многу безбедно. ● Користете сцена : дома слободно време, канцеларија, студија, автомобил, детската соба, девојката соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи