.

.

REYTID Замена Игри Мобилни Кабел со Исклучување на Прекинувачот Компатибилен со Logitech G433 Замена Доведе headset (Слушалки) - 993-001070

REYTID Замена Игри Мобилни Кабел со Исклучување на Прекинувачот Компатибилен со Logitech G433 Замена Доведе

евалуација:

DEN 1046.40
Од стока
Во магацинот

[КОМПАТИБИЛНОСТ] Нашата замена на кабел е компатибилен со Logitech G433 Гејмерски слушалки и ќе ги собере сите генерации и верзии на слушалки.Компатибилен со Xbox и Еден компатибилен со Sony Playstation 4. [ОНА ШТО СУМ ЈАС?] Удобен 1.2 m должина.Црна. 3.5 mm до 3.5 мм 4 Пол Помошни Кабел.Исклучете ги копчето за оптимално користење. [КАРАКТЕРИСТИКИ] Беспрекорно поврзување на вашиот G433 Гејмерски слушалки на вашиот конзола.Исто така компатибилна со i Phone или Андроид уред да им се овозможи на чет функција. [ГАРАНЦИЈА] Доаѓа со 1 Година Гаранција. [Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид] Ова НЕ е оригинална кабел.Тоа е прифатлива, премија алтернатива.REYTID Замена Игри Мобилни Кабел со Исклучување на Прекинувачот Компатибилен со Logitech G433 Замена Доведе headset (Слушалки) - 993-001070.

Детални спецификации

Додатоци на производи