.

.

Замена на Кабел Кабелот Доведе Полнач за Nikon Дигитални SLR dslr фото D3400 D3500 D5600 D7500, Nikon 1 J5 1J5 Камера

Замена на Кабел Кабелот Доведе Полнач за Nikon Дигитални SLR dslr фото D3400 D3500 D5600 D7500, Nikon 1 J5 1J5

евалуација:

DEN 189.36
Од стока
Во магацинот

Користете го овој sync кабел за да даунлоадирате слики од Nikon камери и camcorders преку USB порта на вашиот компјутер, Mac & PC.Префрлање до 10% побрзо отколку повеќето стандардни алтернативи.Должина : 3ft.Сребро-обложено конектори за да се обезбеди цврсти, квалитетни и врска помеѓу поврзани уреди.Компатибилен со Nikon Дигитални SLR dslr фото D3400 D3500 D5600 D7500, Nikon 1 J5 1 J5 Камера.Гаранција за квалитет : Ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА.

Детални спецификации

Додатоци на производи