.

.

Excelshoots USB Кабел Работи за Canon Powershot ELPH 180 Дигитална Камера + Читач на картички

Excelshoots USB Кабел Работи за Canon Powershot ELPH 180 Дигитална Камера + Читач на картички

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Кабел за префрлување на фотографии од камерата преку USB порта.Совршено се Вклопуваат : Компактен, од не ' рѓосувачки челик конектор глави слот во лесно, но сигурно и се вклопи во повеќето случаи. *лесен за употреба*издржлив*лесни* сигурен.Компатибилен со Mac & Pc компјутер.Поддржани од страна на Excelshoots Една Година Ограничена Гаранција.На Excelshoots Hi-Speed USB 2.0 Тип на Мини-Б Кабел е неопходен додаток за надворешни хард дискови, GPS, игра контролори, дигитални камери, или camcorders со обичниот Mini-B USB порт.Тоа е стандарден USB кабел за TI 84 Плус, TI 84 Plus C Сребро Издание, TI 89 Титаниум, TI Nspire CX & CX КУД graphing калкулатори.Имајте резервна со вас да ја дополните вашиот уред во секое време со користење на достапни ѕид, или со автомобил полнач.Поврзете со компјутер со USB 2.0 за да синхронизирате или префрлување на музика, филмови или други фајлови на до 480 Mbps.Спецификации - Конектор 1 : USB Mini-B Машки Конектор 2 : USB Тип На Маж - Кабел Оценка : Hi-Speed USB 2.0 до 480 Mbps за пренос на податоци стапка, Ограничена Гаранција Доживотна Гаранција и Поддршка на Производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи