.

.

Aexit 25мм Кол Електрична опрема Флексибилни Спирала Цевка за Кабелска Жица Заврши Компјутер Управуваат со Кабелот Црна 10M Должина

Aexit 25мм Кол Електрична опрема Флексибилни Спирала Цевка за Кабелска Жица Заврши Компјутер Управуваат со Кабелот

евалуација:

DEN 852.48
Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Polyethylene.Net Тежина : 772g; Пакет Содржина : 1 x Спирала Заврши Цевка.Должина ( прибл.) : 10 M / 39.4 ft.Главната Боја : Црна.Дијаметар : 25мм / 0.98".Флексибилни, еднократно, на спирала дизајн, полиетиленски материјал.Дизајниран да им овозможи на breakouts на еден/повеќе жици.Лесно да се инсталира.Одлично за искористување повеќе кабли во една податлив пакет.Безбедноста, може да се заштити кабли од можните штети, спречување на електрична истекување.Погодни за : Компјутерски кабел, автомобил кабел, или со други механички опрема.Домаќинство, градежни индустрија, електронската индустрија, кабел и жица собранието, пакување и испорака, активности на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи