.

.

HWASHIN 12 Pack 4 мл Јасно Бостон Круг Стаклени Шишиња со Црни Капи за Хемија, Сок, Етерични Масла ( 1 Четка, 2 Funnels и 24 Парчиња Етикети Вклучени )

HWASHIN 12 Pack 4 мл Јасно Бостон Круг Стаклени Шишиња со Црни Капи за Хемија, Сок, Етерични Масла ( 1 Четка,

евалуација:

DEN 406.80
Од стока
Во магацинот

★Погодност : Ова стаклено шише е пренослив (4oz големина), совршен за патување, погодно се вклопува во вашите кеси или носат на.★Пакетот Вклучува : 12 Pack 4 оз (120ml) Јасно Стаклени Шишиња со 14 Црна Поли Конусни Капи, 1 Четка, 2 Funnels и 24 Парчиња Етикети.Црна капа е тесна фитинг, не грижете се за истекување!.

Детални спецификации

Додатоци на производи