.

.

MENDA 35299 Полиетилен со Висока Густина/Hdpe/Челик/Ldpe/Ниска Густина Полиетилен Издавање Шише, Еден Допир Течни Фармацевт Пумпа, ПечатениИПА, 6 оз, 16 fl. оз. Капацитет, Сина

MENDA 35299 Полиетилен со Висока Густина/Hdpe/Челик/Ldpe/Ниска Густина Полиетилен Издавање Шише, Еден Допир

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Идеален за употреба со рака sanitizer.MENDA е познат по своите високи перформанси линија на "антена тип" течни фармацевт пумпи и шишиња, кои широко се користат во убавина, индустриска електроника собранието, чистење на собата и медицински апликации.Ова шише е отпечатена со Isopropanol (ИПА).MENDA е повеќе од само еден фармацевт пумпа и шише компанија.Еден Допир пумпа дозволува течноста да се seep назад во шишето.

Детални спецификации

Додатоци на производи