.

.

CFLMYYXGS 2 x 16 LED 32W Црвено/Бело/Црвено/Бело LED Светло Автомобил Камион Итни Светилник на Светлина Бар Ексклузивни Сплит Стакло Дек Цртичка Strobe Предупредување LightBar

CFLMYYXGS 2 x 16 LED 32W Црвено/Бело/Црвено/Бело LED Светло Автомобил Камион Итни Светилник на Светлина Бар

евалуација:

DEN 1679.76
Од стока
Во магацинот

Ова е Супер Светло Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Strobe Светлина Комплет. 100% Сосема Нов.Контрола на копчето е во lightbar Постојат 18 Флеш Модели.Цигара Plug - On/Off Копчето Жица должина е 280cm Монтажа голема заграда (2) Жица должина помеѓу секој бар е 40cm.Димензии : 44cm 4cm x Ниска потрошувачка на Моќност 1 W/LED Високо-Моќ 32 W Работа на DC12 V. 2 година на бесплатен гарантен период Итни Lightbar Шофершајбната Lightbar Водоотпорен функција Повеќе режим на блицот.Целосна бои на располагање,може да се прилагодите бои на diffeent позиција.Со мемориска функција Долг живот ЛЕР Многу светла Супер квалитет.Опис : .Ова е Супер Светло Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Strobe Светлина Комплет. 100% Сосема Нов.Контрола на копчето е во lightbar.Постојат 18 Флеш Модели.Цигара Plug - On/Off Копчето.Жица должина е 280cm.Монтажа голема заграда (2).Жица должина помеѓу секој бар е 40cm.Димензии : 44cm x 4cm.Ниска потрошувачка на енергија.Моќност 1 W/LED.Високо-Моќ 32 W.Работа на DC12 V.

Детални спецификации

Додатоци на производи