.

.

Автоматско Smart Роботски Sweeper,апарати за Домаќинство Sweeper Целата Куќа Планирање Убедливо Робот Роботот kshu (Боја : Златна) ZJ666 (Боја : Златна)

Автоматско Smart Роботски Sweeper,апарати за Домаќинство Sweeper Целата Куќа Планирање Убедливо Робот Роботот

евалуација:

DEN 1785.60
Од стока
Во магацинот

[Чистење на владата и интелигентни навигација] Интелигентен робот правосмукалка, автоматско/мерењето/точка/edge/еднострано/максимум чистење и други 6 чистење режими.Работно време : 90 minutes After целосно наполнета, ќе може да продолжат да работат за еден час и половина, со долг животен век. Како за големината и тежината, што се должи на рачно мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Пакет се Вклучени : 1 убедливо робот"""prompt : 1.Голем капацитет прашина колектор е опремен со филтер, која може ефикасно да се интервенира отпад и спречување на прав истекување. [Заменливи гаранција и додатоци] Гарантираме за да се обезбеди гаранција и совршен по-продажбата на услугата за сите клиенти.Ако имате било какви прашања или други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот во времето, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга""добредојдовте на нашиот shop Happy шопинг!Произведено во Кина за обезбедување квалитет!Сите наши производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето. Ако сте задоволни по приемот на стоката, ве молиме да даде добра оценка, ви благодариме за вашата поддршка"""Здраво, ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, услуга на клиентите е онлајн 24 часа, нашата продавница ќе обезбеди y.

Детални спецификации

Додатоци на производи