.

.

Dyson V11 Животинско 332037-02, Железо/Виолетова (Обновена)

Dyson V11 Животинско 332037-02, Железо/Виолетова (Обновена)

евалуација:

DEN 2092.80
Од стока
Во магацинот

Сите Dyson службен обновена машини биле темелно тестиран за да се исполнат како-нови стандарди на изведба.Единици може да имаат некои козметички флеки кои вклучуваат гребнатини и/или други површински несовршености, кои не влијаат на функционалноста.Бродови во не-мало поле.Придвижуван од Dyson дигитален мотор V10 C 14 циклони Исчезнат-бесплатна енергија.Целата-машина филтрација Acoustically конструиран Во согласност конфигурација.Брзо се претвора да рачен 'Точка и пука' хигиенски бин празнење Капка-во приклучните До 60 минути на избледи-бесплатна енергија.Вклучува : V11 вртежен момент Диск, Пукнатина Алатка, Докинг станица, Комбинација Алатка, Стапче Клип, Мини Моторните алатка, Тврдоглав Нечистотија четка, вртежен момент Вози Почиста главата.Dyson V11 Животинско 332037-02.

Детални спецификации

Додатоци на производи