.

.

DiversiTech 6-3660L Мозоци Пан, Пластика, 36 x 60, Голем

DiversiTech 6-3660L Мозоци Пан, Пластика, 36 x 60, Голем

евалуација:

DEN 1459.20
Од стока
Во магацинот

Валани рабови за издржливост.Ребрести bottoms за ригидност.Засилен агли за сила. 3/4" ПВЦ фитинзи се опфатени со секоја пан.Не чини, нема рѓа, и нема истекување.Diversi Tech ® Корпорација е Северна Америка е најголемиот производител на опрема влошки и водечки производител и снабдувач на компоненти и слични производи за повеќе индустрии, вклучувајќи : HVACR, електрични, потрошувачите хардвер мало, електрични комунални услуги, автомобилската продажба на мало и базен и спа канал.Ние нудиме висок квалитет, иновативни и напредни производи кои ги зачувате време на инсталации.Комбинирање на исклучителни клиент поддршка со целосна линија на HVAC делови и прибор, ние обезбеди ресурсите и алатките кои се потребни за да се задоволат секој клиент потреби.Оваа Diversitech, модел 6-3660 L, е Мозоци Пан, Пластика, (36 x 60), L (Мозоци Линија Места во Долго Страна).Валани рабови за издржливост, ребрести bottoms за ригидност, и засилен агли за сила. 3/4" ПВЦ фитинзи се опфатени со секоја пан.Не чини, нема рѓа, и нема истекување.ABS материјали не ќе се стави надвор отровен чад.Во согласност со Јужна Градење Код.

Детални спецификации

Додатоци на производи