.

.

Хартија Марио: Боја Поздравниот (Nintendo Wii U)

Хартија Марио: Боја Поздравниот (Nintendo Wii U)

евалуација:

DEN 863.52
Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Смешен акција-авантура игра во собата на мистериозен Призмата на Островот.Бојата Чекан овозможува Марио се врати на исцедена боја на Призмата Островот : боја во безбојни точки да се реши загатки и да пребарувате за индиции, или оживее Toads кои биле исцедена на нивната боја!.Нова Битка Картичка систем : умно користете Битка Картички за време збунувачки битки да го порази непријателите, го повика објекти со Работите картички, и се користи Непријателот картички да го повика сојузници.Новиот исечок функција ви овозможува да се извлече области од околини за да се надминат пречките секогаш кога е можно.Компатибилен со сите конзоли во 3 DS семејство.Производителот гаранција може да не се применува.Опис на производот Хартија Марио враќа на Nintendo конзола!Призмата на Островот е да се биде исцедена на нејзината боја во оваа акција-авантура.Хартија Марио е Боја Чекан нота боја на нешто што се хитови, па тој го користи за да се донесе боја се врати на островот.Играта ќе биде објавен во 2016 година Сет Содржи : 1 Игра Диск.

Детални спецификации

Додатоци на производи