.

.

Атентаторот Верата III - Nintendo Wii U

Атентаторот Верата III - Nintendo Wii U

евалуација:

DEN 1629.60
Од стока
Во магацинот

Како индијанци убиец се бори да се заштити неговата земја и на неговиот народ, тој ќе запали огнот на една млада нација е револуција.Критична Acclaim Over 60 E3 Номинации и Awards Key Игра Features As Мајчин Американски убиец, елиминирање на вашите непријатели со пушки, лакови, томаховки, туку, и многу повеќе!Од раздвижениот град улиците на хаотичен боиштата, играат важна улога во повеќето легендарниот настани на Американската Револуција, вклучувајќи Битката на Бункерот Ридот и Големиот Пожар од Њујорк.Искуство вистината зад повеќето хорор војна во историјата : Американската Револуција.Воведување на Наковалната Следната игра мотор, одлична нова технологија која ќе го револуционизира игри со моќна графичка, lifelike анимации, извонредно борба, и напредна физика.Опис на производот Американските Колонии, 1775 : Тоа е време на немири и политички пресврт во Америка.Атентаторот Верата III се врати на Американската Револуционерна Војна, но не оној што го прочитав за во историјата книги.Добие брз пристап до два големи столба на Атентаторот s Верата со Wii U Game Pad, секогаш знаете каде се вашите непријатели се со поголем и повеќе експанзивна надземни мапата на дофат на вашите прсти, и откако борбата почнува, лесно да го промените вашиот оружје, со на-екран на допир контроли!.

Детални спецификации

Додатоци на производи