.

.

POPOLING Жичен Глувчето, Прилагодлив Жичен Програмабилни Механички Глувчето 4 Опрема DPI RGB LED Светлото за Дишење Игри Глувчето Компјутер Лаптоп Додатоци

POPOLING Жичен Глувчето, Прилагодлив Жичен Програмабилни Механички Глувчето 4 Опрема DPI RGB LED Светлото за

евалуација:

DEN 1636.80
Од стока
Во магацинот

❤Глувчето со позадинско осветлување светлина, светлината ќе покажува прекрасен изглед за време на темнина на светлината ситуација, која е кул и фантастична.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Жичен Гејмерски Глушец(други додатоци демо на сликата не е вклучена. ❤Брз одговор брзо, непречено движење, понудата проштална да заостануваат и падна рамки, со што подобар игри искуство.Совршен подарок за себе или за вашите пријатели.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.RGB LED светлото за дишење механички глувчето, кул дизајн може совршено да ги красат вашата маса. ❤Глувчето е дизајниран со ергономски дизајн, кој е удобно да се одржи за долго време.Криви дизајн го прави дланка и глувчето удобно се вклопуваат.

Детални спецификации

Product Name:
Wired Gaming Mouse
DPI value:
800-1000-1600-2000DPI
Connection method:
wired
Interface:
USB
Number of keys:
9
Material:
metal
Size:
app.16.5x11x5cm/6.50x4.33x1.97in
Optional Color:
Black Gold, Silver
Quantity:
1pc
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Wired Gaming Mouse(other accessories demo in the picture is not included.) :

Додатоци на производи