.

.

Компјутерски Додатоци V9 USB 7 Копчиња 4000 DPI Жичен Оптички Шарени Светлото Игри Глувче за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп (Црн) (Боја : Бела)

Компјутерски Додатоци V9 USB 7 Копчиња 4000 DPI Жичен Оптички Шарени Светлото Игри Глувче за Компјутер персонален

евалуација:

DEN 1437.60
Од стока
Во магацинот

Нови Добар Квалитет Компјутерски Мрежи Замена Дел Глувци.V9 USB 7 Копчиња 4000 DPI Жичен Оптички Шарени Светлото Игри Глувче за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп (Црна).Сосема Нов Компјутер Додатоци Жичен Mice1. Тип : wired оптички гејмерски глушец. 2. 7 копчиња, вклучувајќи и две странични копчиња, за повеќе удобен операција. 3. Max DPI : 4000 DPI. 4. Четири прилагодливи ИПК : 800-1200-2400-3200 ИПК. 5. Светлото за дишење на 7 боја варијации се направи вашиот десктоп осветлени. 6. Поддршка на систем : Windows XP / 7 / 8 / 10, на Mac OS или подоцна. 7. Ергономски дизајн, долгорочна употреба, без замор. 8. Корисникот за : high-end играчи & игри професионални играчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи