.

.

FASJ Мали Животни Активност Играчка, морско свинче Играчки, 4pcs Мали Возен Природни Bunny Хрчак за морско свинче Зајак(Sepak Takraw)

FASJ Мали Животни Активност Играчка, морско свинче Играчки, 4pcs Мали Возен Природни Bunny Хрчак за морско свинче

евалуација:

DEN 400.56
Од стока
Во магацинот

13 g Twist Трева Топка Големина : Прибл.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Темна Боја Sepak Takraw1 x светла Боја Sepak Takraw1 x Трева Ball1 x Слама Топката. 24 g Light Боја Sepak Takraw Големина : Прибл.100% природен материјал, не-токсични и безопасно.17 inch Light Боја Sepak Takraw Тежина : Околу.56 inch Dark Боја Sepak Takraw Тежина : Околу.Забава природни играчки за мали critters. Содржи четири трева топки кои можат да ги споделите вашето домашно милениче се џвака тоа за долго време, па можете да го направите вашиот сопствен работи без да бидат нарушени.Функција : 1.Вашето домашно милениче ќе љубов фрлање нив и џвакање.Тоа е совршена големина за мачки, зајаци, bunny, хрчаци, gerbils и птици да се тркалаат околу, скокаат и да се игра донеси со. Тоа е совршена големина за мачки, зајаци, bunny, хрчаци, gerbils и птици да се тркалаат околу, скокаат и да се игра донеси со. Вашиот зајак ќе ги сакам, овие топки ќе го задржи вашето домашно милениче окупирана за добро повеќе од еден месец, или дури и повеќе.

Детални спецификации

Item Type:
Rabbit Grass Ball
Material:
Grass
Color:
As picture shown
Straw Ball Size:
Approx. 7.5x7.5x7.5 cm/ 2.95x2.95x2.95 inch
Straw Ball Weight:
Approx. 13 g
Twist Grass Ball Size:
Approx. 6.5x6.5x6.5 cm/ 2.56x2.56x2.56 inch
Twist Grass Ball Weight:
Approx. 24 g
Light Color Sepak Takraw Size:
Approx. 5.5x5.5x5.5 cm/ 2.17x2.17x2.17 inch
Light Color Sepak Takraw Weight:
Approx. 4 g
Dark Color Sepak Takraw Size:
Approx. 6.5x6.5x6.5 cm/ 2.56x2.56x2.56 inch
Dark Color Sepak Takraw Weight:
Approx. 8 g
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Dark Color Sepak Takraw :
1 x Light Color Sepak Takraw :
1 x Grass Ball :
1 x Straw Ball :

Додатоци на производи