.

.

FOMIYES 5pcs Мали Животни Активност Играчки Ратан Плетен Топки Стаорец Глодар Џвакање Трева Врба Тркалање Топки Chewable Teething Активност Играчки за Зајаци Гвинеја Свињи Chinchi

FOMIYES 5pcs Мали Животни Активност Играчки Ратан Плетен Топки Стаорец Глодар Џвакање Трева Врба Тркалање Топки

евалуација:

DEN 328.56
Од стока
Во магацинот

5 Pcs Ткаени Слама Круг Топката Играчки за Миленичиња Млечни Играчки Хрчак Зајакот Џвакање Играчки.Глодар џвакање топката може да се користи за мелење миленици заби, дава вашите мали домашни миленичиња на prefect можност да игра и да работат надвор.Зафатен домашни Миленици, Здрави домашни Миленици - за bunny, зајакот, хрчак, морско свинче и маче мачки.Одржување на вашиот мал животните да се забавуваат.Добро за Здравјето на Забите – Овие топки се безбедни и забава играчки за вашите зајаци или други мали домашни миленици да се џвака на.Одлично за играње и nibbling.за џвакање на храната, помогне во одржување на здравјето на забите, тие исто така обезбедуваат брутална храна која е добра за варењето на храната и може да помогне во разрешување на цревната воспаленија и блага болка.Опис 5 Pcs Ткаени Слама Круг Топката Играчки за Миленичиња Млечни Играчки Хрчак Зајакот Џвакање Играчки.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано - Материјал : Слама, Ратан, Борови Шишарки - Големина : 7. 00 X7. 00 X7. 00cm Пакет Вклучувајќи 5 x Милениче Играчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи