.

.

GLOGLOW Каки Хрчак Играчки, Не-Токсични Удобно Мали Миленичиња Остатокот Платформа, Дрвени Мала Хрчак Гризе и Искачување, за Хрчак Мали Животни Качување

GLOGLOW Каки Хрчак Играчки, Не-Токсични Удобно Мали Миленичиња Остатокот Платформа, Дрвени Мала Хрчак Гризе

евалуација:

DEN 1598.40
Од стока
Во магацинот

Изработени од дрвен материјал, не-токсични и трајни производи за употреба.Опремени со ореви и влошки за лесен за инсталација.Убава куќа избор за gerbils, Хрчак и други мали животни.Тоа е забавно играчка за мала хрчак гризе и качување.Обезбеди на вашето домашно милениче со удобно место да се вежба и да игра.Изработени од дрвен материјал, не-токсични и трајни производи за употреба.Опремени со ореви и влошки за лесен за инсталација.Убава куќа избор за gerbils, Хрчак и други мали животни.Тоа е забавно играчка за мала хрчак гризе и качување.Обезбеди на вашето домашно милениче со удобно место да се вежба и да игра.

Детални спецификации

Item Type:
Pet Wooden Toys
Material:
Wood
Color:
Khaki
Size:
Approx. 20 x 33.5 x 5cm / 7.9 x 13.2 x 2inch
Package List:
1* Pet Wooden Toys :
Notice:
Please allow slight error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Додатоци на производи