.

.

Hztyyier Хрчак Играчки во Собата, Хрчак Џвакање Играчки во Собата, Дрвени Милениче Hammock Замав Неодржлива Играчки за Bunnies Зајаци Верверица Мали домашни Миленици

Hztyyier Хрчак Играчки во Собата, Хрчак Џвакање Играчки во Собата, Дрвени Милениче Hammock Замав Неодржлива

евалуација:

DEN 414.96
Од стока
Во магацинот

Нека себе во кафез досадно гризе во потрага по малку забава.Забавувајте се : рака‑плетени млечни прстен може да се ослободат од досадни на домашно милениче заби, без повреда на домашно милениче, и си играат со мирот на умот.Дрвени хрчак играчки дава вашиот мал глодар на prefect можност да игра и да работат надвор.Широко Примена : : џвакање играчка за полнење е погодна за зајаци, гвинеја свињи, chinchillas, хрчаци, gerbils, стаорци, птици и други мали домашни миленици.Пакет Листа : 1 Пакет Гранка, 2x Борови Шишарки, 1x Сисал Топката, 1x Шарени Ролери, 2x Бел Топката, 2x Плоштадот Дрво, 1x Прстен, 1x Замав Одбор, 2x Кука, 6x Метален Прстен, 2x Виси Синџир.

Детални спецификации

Item Type:
Hamster Toys Set
Material:
Natural Wooden 
Purpose:
Small Pet Toys
Applicable Objects:
Hamsters, Birds, Rabbits, Minks, Guinea Pigs, Groundhogs, Hedgehogs, Chinchillas and Other Small Pets
Package List:
1 Pack Branch :
2 x Pine Cones :
1 x Sisal Ball :
1 x Colorful Roller :
2 x Bell Ball :
2 x Square Wood :
1 x Ring :
1 x Swing Board :
2 x Hook :
6 x Metal Ring :
2 x Hanging Chain :

Додатоци на производи