.

.

2 Пакет Брзо Ослободување Pin, со Дијаметар од 1/4(6.3 mm), Вкупната Должина 3.75(95mm), Ефективната Должина 3(76mm), Полн 316 од не ' Рѓосувачки Челик, Bimini Врвот Pin, Морски Хардвер

2 Пакет Брзо Ослободување Pin, со Дијаметар од 1/4(6.3 mm), Вкупната Должина 3.75(95mm), Ефективната Должина

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Брзо Ослободување Pin за bimini врвот, брод блузи и поддршка столбови, дек зглоб итн.Дијаметар : 1/4"(6.3 mm), Вкупната Должина : 3.75"(95mm), Ефективната Должина : 3"(76mm).Сите делови се изработени од Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик, Одлична seawater отпорност на корозија и издржливи.Пролет натоварени топката во совет на pin држи во место.Широко се користи во различни изградба на бродови, брод outfitting.Опис : 1) Брзо Ослободување Топката Игла за bimini врвот, брод, дек зглоб 2) Дијаметар : 1/4"(6.3 mm), Вкупната Должина : 3.75"(95mm), Ефективната Должина : 3"(76mm) 3) Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик изградба, отпорен на корозија и издржливи 4) Пролет натоварени топката во совет на pin држи во место 5)Широко се користи во различни изградба на бродови, брод outfitting Пакетот Вклучува : 2 Buc Брзо Ослободување Иглички.

Детални спецификации

Додатоци на производи