.

.

2 Пакет Брзо Ослободување Игли, со Дијаметар од 5/16(8мм), Употреблива Должина: 2-1/4(57mm), Полн 316 од не 'Рѓосувачки Челик, Bimini Врвот Pin, Морски Хардвер, Сите Делови се Израбо?

2 Пакет Брзо Ослободување Игли, со Дијаметар од 5/16(8мм), Употреблива Должина: 2-1/4(57mm), Полн 316 од не

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Брзо Ослободување Pin за bimini врвот, брод блузи и поддршка столбови, дек зглоб итн.Дијаметар : 5/16"(8мм), Употреблива Должина : 2-14"(57mm), вкупна Должина : 3"(76mm).ова е голема игла, ако ти треба помала една, ве молиме посетете ја http : //www./dp/B07 N1 K6 NFW?ref=myi_title_dp но тоа е пократок.Сите делови се изработени од Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик, Одлична seawater отпорност на корозија и издржливи.Пролет натоварени топката во совет на pin држи во место.Широко се користи во различни изградба на бродови, брод outfitting.

Детални спецификации

Додатоци на производи