.

.

Ochoos 4PCS Ochoos Морски Одделение 316 од не ' Рѓосувачки Челик 635mm Брзо Ослободување Топката Игла за Брод Bimini Врвот Палубата Зглоб Морски Хардвер

Ochoos 4PCS Ochoos Морски Одделение 316 од не ' Рѓосувачки Челик 635mm Брзо Ослободување Топката Игла за Брод

евалуација:

DEN 270.96
Од стока
Во магацинот

Забелешка 1. Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Но Увозни давачки, даноци и други customsrelated трошоци не се вклучени.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Објектот специфики : Предмет тип : Dowel Model број : 6*35mm Is прилагодено : Yes Diy материјали : Металугрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи