.

.

Ochoos Нерѓосувачки Челик 316 Морски Одделение 6.342 mm 1/4 инчи Брзо Ослободување Pin за Брод Bimini Врвот Палубата Зглоб Морски Хардвер

Ochoos Нерѓосувачки Челик 316 Морски Одделение 6.342 mm 1/4 инчи Брзо Ослободување Pin за Брод Bimini Врвот

евалуација:

DEN 213.36
Од стока
Во магацинот

Забелешка 1. Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Но Увозни давачки, даноци и други customsrelated трошоци не се вклучени.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Објектот специфики : Предмет тип : Dowel Is прилагодено : Yes Model број : 43mm Diy материјали : Металугрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи