.

.

Ochoos 555pcs 1.5825.4 2.3825.4 2.3838.1 3.1731.7 Cotter Pin Поставите Хардвер Асортиман Кутија Јаглероден Челик М2.830.1 Б-Тип Cotter Pin - (Дијаметар: 150pcs Б-Тип Pin, Должина: 3 Сетови)

Ochoos 555pcs 1.5825.4 2.3825.4 2.3838.1 3.1731.7 Cotter Pin Поставите Хардвер Асортиман Кутија Јаглероден Челик

евалуација:

DEN 1818.96
Од стока
Во магацинот

Дијаметар : 150pcs Б-тип Pin, Должина : 3 Сетови.Предмет тип : Иглички.Diy материјали : Дрво.Ве молиме имајте во предвид : Слика Мерење и само за референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !​Материјал : Јаглероден Челик ​ве Молиме проверете со кој се поставени треба внимателно !150pcs / Set Б-Тип Cotter Pin 555pcs / Set Cotter Pin Објект специфики : Предмет тип : Pins Diy материјали : Дрво.

Детални спецификации

Додатоци на производи