.

.

Ochoos m6 м8 m10 м12 D Тип Cotter pin, Полукружна Тип Заклучување на иглички Хардвер (Дијаметар: M6x70-20pcs)

Ochoos m6 м8 m10 м12 D Тип Cotter pin, Полукружна Тип Заклучување на иглички Хардвер (Дијаметар: M6x70-20pcs)

евалуација:

DEN 1466.40
Од стока
Во магацинот

Дијаметар : M6x70 -20pcs.Предмет тип : Иглички.Број на модел : D014. Diy материјали : Металугрија.Е прилагодено : Yes.Објектот специфики : Предмет тип : Pins Model број : D014 Diy материјали : Metalworking Is прилагодено : Yes Material : јаглероден челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи