.

.

Ochoos Нерѓосувачки Челик 316 Брод Врвот Bimini Врвот Брзо Ослободување Топката Игла со Lanyard Морски Хардвер Палубата Зглоб Замена Додатоци - (Дијаметар: М8)

Ochoos Нерѓосувачки Челик 316 Брод Врвот Bimini Врвот Брзо Ослободување Топката Игла со Lanyard Морски Хардвер

евалуација:

DEN 249.36
Од стока
Во магацинот

Дијаметар : М8. Предмет тип : Dowel.Број на модел : 8*76mm.Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Металугрија.Забелешка 1. Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Но Увозни давачки, даноци и други customsrelated трошоци не се вклучени.Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Објектот специфики : Предмет тип : Dowel Model број : 8*76mm Is прилагодено : Yes Diy материјали : Металугрија.

Детални спецификации

Додатоци на производи