.

.

Ochoos 100Pcs D6xL30 D8xL30 D8xL40 D10xL40 Кабинет Фиока Круг Fluted Дрво, Дрвени Занает Dowel Иглички Прачки оков за Мебел - (Дијаметар: D8xL40)

Ochoos 100Pcs D6xL30 D8xL30 D8xL40 D10xL40 Кабинет Фиока Круг Fluted Дрво, Дрвени Занает Dowel Иглички Прачки

евалуација:

DEN 1812.00
Од стока
Во магацинот

Дијаметар : D8x L40. Diy материјали : Дрво.Број на модел : 32850919448 M128573. Е прилагодено : Yes.Предмет тип : Dowel.Објектот Информации *Состојба : 100% Нов Висок Квалитет *Материјал : Дрво*Големина : како фотографија*Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен*Боја : Дрво*Тежина : 110g*Количина : 10 Pcs / Pack*Дел Бр. : M128572 Превозот Политика : 1. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60 дена.Објектот специфики : Diy материјали : Woodworking Model број : 32850919448 M128573 Is прилагодено : Yes Item тип : Dowel Size : Целосна Должина 170mm Дијаметар 38cm Color : Дрво Со Barnish Application : Кабинет Вратата Гардероба Кабинет Фиока Чевли Кабинет Вино Cabinet Item тип : Дрвени Dowel Type 1 : Дрвени Dowel Pins Type 2 : Дрво Dowel Rod Feature : Dowel иглички направени за изградба на силна дрво joints Specification : 6*30мм/8*30мм/8*40mm/10*40mm Color 1 : Дрво Color Service : трговија на големо и Мало.

Детални спецификации

6*30mm/8*30mm/8*40mm/10*40mm :
Color 1:
Wood Color
Service:
Retail wholesale

Додатоци на производи