.

.

Bonarty 60 Компјутери Волна Felting Игли Дрвени Felting Пенкало Колекции со Чување Шишиња

Bonarty 60 Компјутери Волна Felting Игли Дрвени Felting Пенкало Колекции со Чување Шишиња

евалуација:

DEN 263.52
Од стока
Во магацинот

Широк Спектар на Употреба : Погоден за волна почувствува, felting, се врти, кукла одлуки и други занает работа.Најчестите felting игли, почетниците основни алатки.Вклучува 3 големини , и да дојде со чување, лесен за складирање и за носење.Овие волна felting игли се совршени за преработка на волна, не ткиво ткаенина, конец, итн.Дизајнот и користењето е многу едноставно, удобно да се одржи, и лесно да се работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи