.

.

Сплетам Зема Двојно Зашилени Дрво Игла За Плетење Сет (Мозаик 8)

Сплетам Зема Двојно Зашилени Дрво Игла За Плетење Сет (Мозаик 8)

евалуација:

DEN 1511.76
Од стока
Во магацинот

Сет вклучува шест големини од НАС 4-9 со пет игли по големина.Комбинирање на Сончева е светла и храбар зраци, морето инспирирани од боите на Caspian е океанска нијанси, и луксузен скапоцен камен на ѕвонење на достоинствен Величествен, нашите Поврзана Зема Мозаик Двојно Зашилени Игли ви даде истите силни и мазна слоеви на ламинат бреза во сите бои можете да го сакате.5 mm), НИ 8 (5.Плус, на различни секвенца на бои прави наоѓање на правото игла големина полесно од било кога!Секоја големина е уредно означени на дадените пакување, така што може да се види големини на брз поглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи