.

.

[Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB C за да го USB-C Кабел 60W Десен Агол 6FT Компатибилен за Samsung Галакси S21 S20 Z 3 Пати Белешка 20 Пиксели MacBook Air iPad Мини 6

[Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB C за да го USB-C Кабел 60W Десен Агол 6FT Компатибилен

евалуација:

DEN 1727.76
Од стока
Во магацинот

100 W Max Моќ на Испорака : ставете ги вашите стари адаптер далеку, UGREEN USB C полначот дава огромна 100 W на полнење на моќ, што е доволно за полнење 2 USB-C лап-топ компјутери во исто време.-Со голема Брзина на Полнење : Поврзете еден USB-C уред за да се добие 100 W max енергија, обезбедување на брз и ефикасен полнење за лаптопи, таблети, мобилни телефони.Целосно наполнете 16-инчен Mac Book Pro во само 1.9 часа.Двојна Порта USB-C Адаптер : Доаѓа со 2 USB C пристаништа, кога ќе го поврзете 2 уреди, моќ ќе биде дистрибуиран ефикасно помеѓу двете пристаништа за да се обезбеди оптимално полнење на струјата.Надгради Уникатен Десен Агол Дизајн : Дизајнирани за да се намали стресот на крајот од свиткување да се тесни, UGREEN 90 степени USB-C кабел минимизира вирус и го продолжи својот животен век, обезбедувајќи повеќе удобен зафат за полнење и сурфање во исто време. 【Забелешка : Max дебелина на телефонот случај дозволено е 2mm】. 60 W PD Светлина брзина Брзо Полнење : 36% побрзо отколку на 18 W USB-C кабел, на 60 W (20 V 3А) излез брзо горива вашиот Samsung Галакси S21 Ултра до 70% за 30 минути во полна брзина, или целосно сили до вашиот 13" Mac Book Air 1.5 h спарен со 60 W PD полнач. 【Answer : ___________________________ Note : не поддржува видео излез.】.

Детални спецификации

Додатоци на производи