.

.

На Детска Соба со Stupell Слушалки Сина Печати на Штици Протегала Платно Ѕид Уметност, 36 x 48, Мулти-Обоени

На Детска Соба со Stupell Слушалки Сина Печати на Штици Протегала Платно Ѕид Уметност, 36 x 48, Мулти-Обоени

евалуација:

DEN 1466.16
Од стока
Во магацинот

Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Со гордост се Направени во САД. 5 инчи дебела дрвена рамка.Да не зборуваме, во овој големина, тоа е сигурно да се биде фокусна точка на секоја соба!Stupell Индустрии е обезбедување на квалитет на ѕид уметност и украсни додатоци за повеќе од четириесет години.Stupell производи се движат од платно ѕид уметност, дрво ѕид уметност, и врамени giclée уметност во спектар на теми, медиуми и големини.Дизајн Од Страна На Уметникот Дафне Polselli.Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционално, или бебето ѕид уметност и дома декор е направена со најголема грижа и нега.Нашите протегала платно е создаден со само највисоките стандарди.Ние печати со висок квалитет на мастила и платно, а потоа рака намали и да се рашири во текот на една од 1,5 инчи дебела дрвена рамка.Со гордост се направени во САД, нашите протегала платно е создаден со само највисоките стандарди.Ние печати со висок квалитет на мастила и платно, а потоа рака намали и да се рашири во текот на 1.Уметноста доаѓа подготвен да се откажам без инсталација е потребно.Сите наши производи се со гордост се направени во САД, и се донесе на живот на нашите капацитети во Џонстон, РИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи