.

.

amscan Дизни Елена на Avalor Роденден, Confetti Торбичка Награда Лента, 5.75 X 3.12, Mulitcolor

amscan Дизни Елена на Avalor Роденден, Confetti Торбичка Награда Лента, 5.75 X 3.12, Mulitcolor

евалуација:

DEN 123.60
Од стока
Во магацинот

Самолепливи Награда Лента. 1 награда лента w/ confetti.Црвено возбудува, сини панделки, сина медалјони w/ "Елена" во средината.Натпревар со другите наши "Дизни Елена на Avalor" партија колекција.Дали вашето дете има зачувани нејзиниот царство од злото sorceress или дома донесе добар извештај картичка, таа заслужува некои признавање.Му ја даде на Елена на Avalor Награда Лента, која има слика на Дизни принцеза и сина лента.Исто така, може да се даде како награда во роденден игри.

Детални спецификации

Додатоци на производи