.

.

Дрво Како Виси На Ѕидот Крстот, Исус Крсте Смола Крст, Светло Кафеава Ѕид Оркестарот, 12 Инчи

Дрво Како Виси На Ѕидот Крстот, Исус Крсте Смола Крст, Светло Кафеава Ѕид Оркестарот, 12 Инчи

евалуација:

DEN 478.80
Од стока
Во магацинот

Уникатен виси на ѕидот крстот направен од високо-квалитет смола.Мерки за 8.4x12 инчи - совршена големина за да се откажам сам или да додадете колекција.Карактеристики кука на задната страна за лесно и безбедно монтирање на ѕид.Здрав и силен ѕид виси на крст за дневна соба, спална соба, кујната или бања оркестарот.Голем Христијански или Католичката ѕид уметност.Уникатен виси на ѕидот крстот направен од високо-квалитет смола.Мерки за 8.4 x 12 инчи - совршена големина за да се откажам сам или да додадете колекција.Карактеристики кука на задната страна за лесно и безбедно монтирање на ѕид.Здрав и силен ѕид виси на крст за дневна соба, спална соба, кујната или бања оркестарот.Голем Христијански или Католичката ѕид уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи