.

.

Тула Duckbill Чекан, Висока Јаглероден Челик Двојна Глава Рамен Устата Геолошки Тули Duckbill Чекан за Геолошко Истражување на Домаќинството(100g)

Тула Duckbill Чекан, Висока Јаглероден Челик Двојна Глава Рамен Устата Геолошки Тули Duckbill Чекан за Геолошко

евалуација:

DEN 306.96
Од стока
Во магацинот

ИЗРАБОТКА на МАТЕРИЈАЛ : двојно глава, рамна устата геолошки тули duckbill чекан е направен од висок јаглероден челик, чеканот е издржливи во употреба.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : целата геолошки тули duckbill чекан претрпе топлина лекување и има отпорност и отпорност на абење.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : површината на двојно глава, рамна устата duckbill чекан е полиран и чекан, која се користи за геолошко истражување има висока цврстина.ПОГОДНОСТ : На совет на двојно глава, рамна устата тули duckbill чекан, може да се зголеми сила точка и да се зајакне сили.ФУНКЦИЈА : на Почетокот, на двојно глава, рамна устата геолошки тули duckbill чекан може да се користи од страна на геолог за мерење на цврстината на карпата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Изборен Стил : Чекан Главата 500g, Чекан Главата 400g, Чекан Главата 300g, Чекан Главата 200g, Чекан Главата 100g Тежина : Околу. 191-660g / 6.7-23.3 оз Пакет Листа : 1 * Тули Чекан.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Optional Style:
Hammer Head 500g, Hammer Head 400g, Hammer Head 300g, Hammer Head 200g, Hammer Head 100g
Weight:
Approx. 191-660g / 6.7-23.3oz 
Package List:
1 * Brick Hammer :

Додатоци на производи