.

.

Valtteri Filppula Autographed Детроит Црвени Крила Игра Модел Дух Пакостник

Valtteri Filppula Autographed Детроит Црвени Крила Игра Модел Дух Пакостник

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

Рака Autographed.Autographed Пакови.Вклучува Сертификат за Автентичност од ВАШИНГТОН СПОРТ.Потпишан во Детроит Град Спортски Autograph Сесија.Детроит Град Спортски има над 500 спортисти во нашите продавници и на емисии за signings.Сите autographs се чисти, и да се споредат многу позитивно да оној на сликата.Ние, исто така, вклучуваат нашите сертификат за автентичност со оваа голема предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи