.

.

Прав Обложени Приколка Hitch Покрие/Insert - Големата Чекор

Прав Обложени Приколка Hitch Покрие/Insert - Големата Чекор

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

Одговара на сите возило брендови како додека тие имаат 2" примачи. * 7 1/2 инчи високи од 4 1/4 инчи широка и одговара на сите 2 инчен примачите.Секој уникатен дизајн е сигурен да ги привлече сите очи на вашето возило!Можете да ги купите овој објект со вкупно доверба во својот висок квалитет, екстремна издржливост, и симболички слики. * Ние гарантираме за секој еден од нашите hitch покрива.* 100% произведено во САД.Едноставна инсталација за користење на нашата прилагодлив систем на заклучување можете да го прилагодите длабочината на insert.

Детални спецификации

Додатоци на производи