.

.

Мисисипи Државниот Bulldogs 3D Боја Амблем Хром Hitch Маска

Мисисипи Државниот Bulldogs 3D Боја Амблем Хром Hitch Маска

евалуација:

DEN 1615.20
Од стока
Во магацинот

3 D моделирани полна боја лого дизајн на хром метална плоча.Hitch е сите метал.Одговара на стандард 2" приемник.Мерки 3.4"X4".Придава без алатки, со користење на вашите cotter pin.Лесно да се земе и исклучување.Обвива вашите hitch да ги задржи сите остатоци надвор.Покажуваат вашиот тим гордост!Официјално лиценцирани.

Детални спецификации

Додатоци на производи