.

.

FANMATS 22579 МАК Мајами Делфини Метал Hitch Маска, Хром, 2 Плоштад Тип III Hitch Маска,Теал

FANMATS 22579 МАК Мајами Делфини Метал Hitch Маска, Хром, 2 Плоштад Тип III Hitch Маска,Теал

евалуација:

DEN 383.76
Од стока
Во магацинот

Целосно обвива вашите hitch да ги задржи сите остатоци надвор.Одговара на сите 2 in.Class III hitches за сигурна инсталација. 3-D моделирани дизајн јасно да се нагласи тим логото.Сите Метални Дизајн.Лесно да се инсталира; Hitch Pin-от Не се Вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи